Organizační team

 

Ředitel závodu

Aleš Pícl

Horní Rokytá 54
295 01 Mnichovo Hradiště
(420) 602 111 670
ales.picl@ledovajizda.cz
 
Letošní jubilejní ročník je již jeho druhým v pozici ředitele závodu. Jakoby se na tuto funkci celý život připravoval. Jeho zkušenosti z vysokých manažerských pozic nadnárodních společností se zde snoubí s kariérou mushera, který se vedle sedmi startů na Ledovce (z toho 3x jako musher, 4x jako lyžař) a Šediváčkovu longu zúčastnil mimo jiné i náročného závodu La Grande Odyssée.
Říká o sobě: "Mým cílem je pokračovat v tradici tohoto závodu a připravit jej tak, aby závodníkům přinesl super zážitek, divákům aby oněměla tvář a mě samotnému bylo dobře, až se po závodě vyspím a začnu přemýšlet co uděláme příště".
Těšme se, co nového pro nás nachystal v letošním výjimečném, jubilejním ročníku.

Traťový komisař

Radek Havrda

Patří mezi nejzkušenější mushery nejen v Čechách. Příprava tratí pro závodníky tedy bude v dobrých rukou.

Časomíra

Karel Vlček

IT guru nejen co se týče mushingu, ale i povoláním i v běžném životě. V létě organizuje závod Škoda economy run. Letos svoje zkušenosti přetaví i do Ledové jízdy a promítne tak závod i těm co nevystrčí hlavu z baráku.

Hlavní veterinář

MVDr. Petr Falta

Perfektní veterinář, který umí poradit a pomoci když je třeba. Jeho zručnost při práci se psy je perfektní, a tak se od něho můžete i něco v průběhu závodu přiučit.

Šéfkuchař

Jan Chlum

Zakladatel závodu Ledová jízda a průkopník mushingu v Čechách. Nyní již závodění pověsil na hřebík a tak nám může ukázat hodně ze svého kuchařského umění. Už teď se těšte na jeho prvotřídní kuchyni v polních podmínkách.

Webmaster

Tomáš Havrda

Když nesedí za klávesnicí, tak se na Vás dívá přes hledáček fotoaparátu. Je to naše spojka s diváky a fanoušky. Připravuje pro Vás informace od příprav přes průběh závodu a doplňuje vlastními fotografiemi.

Speaker

Jiří Plšek

Jestli si někdo o sobě myslí, že je ukecanej, ať si nejdřív poslechne Jirku a změní názor. Jeho znalost prostředí mushingu a um přiblížit divákům tento sport je jedinečný. A proto také komentuje tento závod. Je to takový Karol Polák mushingu.