Výsledkové listiny

25. ročník 13.02.2016 - 15.03.2016 (Lyžařský areál Dolní Dvůr - Hanapetrova paseka - Lyžařský areál Dolní Dvůr)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
kategorie LEDOVÁ JÍZDA
1.19Vondrák Jiří
Chaloupský David
-08:15:51-02:29:5503:15:3802:30:18-
2.13Kolátor Vít
Dvořáček Jan
-08:48:4100:32:5002:35:3903:33:3402:39:28-
3.17Bílý Martin
Ženíšek Michal
-09:03:5800:48:0702:41:4803:38:1502:43:55-
414Kobr Martin
Šíla Patrik
-09:13:1100:57:2002:52:0703:36:5402:44:10-
511Zelenka Jindra
Roleček Jiří
-10:32:3102:16:4003:13:4704:13:2003:05:24-
618Kouřil Jiří
Job Rostislav
-11:01:1202:45:2103:22:5204:22:2603:15:54-
720Zetková Jana
Mastník Leoš
-11:11:1602:55:2503:31:3404:22:3103:17:11-
816Sochor Jiří
Elster Petr st.
-12:07:3403:51:4303:44:5704:42:4203:39:55-
912Levíček Martin
Elstrová Dana
-12:57:5504:42:0403:43:3905:13:5304:00:23-
1015Holá Jana
Pospíšil Zdeněk
-14:54:4106:38:5004:36:4205:47:4804:30:11-
kategorie TRAPER
-1Tomaszewski Maciek-DNF-03:55:39---
-2Levíčková Helena ing.-DNF-----
 

24. ročník 28.02.2015 - 02.03.2015 (Lyžařský areál Dolní Dvůr - srub Na brodu - Lyžařský areál Dolní Dvůr)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
kategorie LEDOVÁ JÍZDA
1.2Bílý Martin
Ženíšek Michal
-05:15:34-02:17:3202:58:02--
2.1Havrda Radek
Roleček Jiří
-05:16:1400:00:4002:18:4302:57:31--
3.3Mikolášek Miloslav
Suchý Jiří
-05:25:2200:09:4802:19:4303:05:39--
421Sygula Wojtek
Čechura Lukáš
-05:49:1900:33:4502:34:1103:15:08--
54Kolátor Vít
Hruška Zbyněk
-06:26:4101:11:0702:55:3603:31:05--
65Zetek Venca
Bielik Jan
-06:52:5201:37:1803:05:1103:47:41--
723Zelenka Jindra
Ševelová Marie
-06:58:5401:43:2003:12:4803:46:06--
822Tyroler Ctirad
Pekárková Vendulka
-07:02:2901:46:5503:17:2303:45:06--
914Kouřil Jiří
Burian Jan ml.
-07:04:4501:49:1103:17:3503:47:10--
1020Sochor Jiří
Mastník Leoš
-07:31:4602:16:1203:15:4504:16:01--
1119Reitinger Robert
Burian Jan st.
-07:33:4402:18:1003:24:1404:09:30--
1215Levíček Martin
Knotková Katka
-08:10:5102:55:1703:45:2604:25:25--
136Holá Jana
Petruželka Milan
-08:14:4402:59:1003:47:4704:26:57--
1510Pelant Michal
Hanuš Tomáš
-08:23:3303:07:5903:47:3504:35:58--
169Gurega Petr
Dušková Zdena
-08:30:0103:14:2703:46:4904:43:12--
177Řehout Martin ml.
Řehout Martin st.
-08:32:5803:17:2403:48:1004:44:48--
1811Burda Richard
Pospíšil Zdeněk
-09:15:5604:00:2204:12:0005:03:56--
1916Levíčková Helena ing.
Ledvinka Bořek
-09:34:2304:18:4904:11:3205:22:51--
2012Hanuš Jaromír
Hanušová Tereza
-10:27:4505:12:1104:35:2505:52:20--
-13Kotiš Jan
Herčík Lukáš
-DNF-05:08:54---
kategorie TRAPER
1.30Němec Michal-05:37:39-02:30:5703:06:42--
2.35Habásko Roman-06:48:5501:11:1603:04:0103:44:54--
3.31Zetková Jana-07:01:5401:24:1503:04:1003:57:44--
433Zasadil Roman-10:22:4304:45:0404:44:0905:38:34--
-32Tomaszewski Maciek-DNF-03:18:38---
 

23. ročník 21.02.2013 - 24.02.2013 (Dolní Dvůr / Rudolfov - srub Na brodu - Dolní Dvůr / Rudolfov)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.1Havrda Radek
Roleček Jiří
AH09:06:16-01:05:1102:44:3203:02:0302:14:30
2.5Bílý Martin
Ženíšek Michal
AH09:18:4400:12:2801:05:0002:44:2403:05:5002:23:30
3.3Vondrák Jiří
Chaloupský David
AH09:39:0400:32:4801:07:0802:58:2003:07:2502:26:11
44Mikolášek Miloslav
Hruška Zbyněk
AH10:08:4901:02:3301:10:5602:58:2603:22:2102:37:06
52Kolátor Vít
Čermák Roman
AH10:55:2901:49:1301:13:2303:23:0503:36:0902:42:52
66Pícl Aleš
Čechura Lukáš
AH11:25:4002:19:2401:16:1103:37:4003:43:5102:47:58
78Zetek Venca
Draslerová Jana
AH12:12:2503:06:0901:15:5303:39:3504:15:1603:01:41
87Merhaut Michal
Bartáček Luboš
AH12:34:3503:28:1901:20:3603:52:3104:30:0602:51:22
911Holá Jana
Petruželka Milan
AH+SH13:26:4704:20:3101:43:1104:09:5504:29:0903:04:32
1013Řehout Martin ml.
Řehout Martin st.
SH14:26:4105:20:2501:30:3504:25:1204:55:2903:35:25
1112Zetková Jana
Šefrna Michal
AH15:00:2205:54:0601:33:4105:30:0604:42:3403:14:01
1315Gurega Petr
Pospíšil Zdeněk
SH18:05:3408:59:1801:50:2405:50:1406:02:1304:22:03
1414Hanuš Michal
Podvalská Jana
AH+SH19:10:3310:04:1702:02:0305:28:0507:06:5504:33:30
-10Pelant Michal
Erbs Dušan
AHDNF-01:41:5005:46:3906:13:22-
-16Burda Richard
Kubelka Jiří
AH+SHDNF-01:47:4405:40:02--
 

22. ročník 23.02.2012 - 26.02.2012 (Dolní Dvůr / Rudolfov - srub Na brodu - Dolní Dvůr / Rudolfov)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.4Havrda Radek
Suchý Jiří
AH 1009:12:33-00:44:5703:05:4203:25:3301:56:21
2.2Vondrák Jiří
Chaloupský David
AH 1009:33:1700:20:4400:44:1303:09:5303:38:2202:00:49
3.1Jerie David
Roleček Jiří
EH 1010:24:2401:11:5100:48:5303:35:5603:52:3402:07:01
43Kolátor Vít
Kdýr Marian
AH 1010:35:5501:23:2200:47:5303:42:0603:55:1502:10:41
55Pícl Aleš
Burian Jan st.
AH 1010:58:0701:45:3400:51:3703:40:1004:11:2502:14:55
69Tyroler Ctirad
Pekárková Vendulka
AH 1011:11:5301:59:2000:57:0003:56:0904:03:1102:15:33
712Sygula Wojtek
Cipro Šimon
AH + EH11:26:5502:14:2200:53:2003:56:2304:18:1202:19:00
88Zetek Venca
Bielik Jan
AH 1011:45:4702:33:1400:52:4803:54:5004:31:5302:26:16
96Merhaut Michal
Sven Czastka
AH+ESP11:55:2602:42:5300:55:3504:03:1604:25:0002:31:35
107Sochor Jiří
Nenadál Zdeněk
AH12:40:3203:27:5900:55:0704:27:1304:46:2802:31:44
1111Řehout Martin st.
Chadimová Iva
SH14:29:0305:16:3001:07:4805:17:5405:08:2602:54:55
1213Zetková Jana
Šefrna Michal
AH14:34:2405:21:5101:04:3005:11:3005:18:0403:00:20
1315Hanuš Jaromír
Nejmanová Martina
AH+SH17:29:0708:16:3401:25:0906:10:5906:15:1603:37:43
-14Gurega Petr
Petruželka Milan
SHDNF-01:24:1205:42:54--
-10Zelenka Jindra
Vrána Ondřej
AH 10DNF-00:53:1504:04:0904:45:56-
 

21. ročník 25.02.2011 - 27.02.2011 ()

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.15Vondrák Jiří
Chaloupský David
AH 1006:34:04-02:30:5902:18:5401:44:11-
2.4Havrda Radek
Suchý Jiří
AH 1006:43:3400:09:3002:37:3902:21:4401:44:11-
3.6Bílý Martin
Ženíšek Michal
AH 1006:56:0700:22:0302:36:0502:34:3001:45:32-
410Jerie David
Roleček Jiří
EH 1006:58:4800:24:4402:38:3002:30:0401:50:13-
58Němec Michal
Sven Czastka
AH 1007:14:0300:39:5902:45:2802:32:1001:56:25-
69Mikolášek Miloslav
Dušková Zdena
AH 1007:37:0901:03:0502:52:5902:40:0602:04:04-
711Tyroler Ctirad
Vrána Ondřej
EH 1007:51:5301:17:4903:01:5902:47:4702:02:27-
816Zelenka Jindra
Nýdrlová Markéta
EH 1008:07:0701:33:0303:10:5002:50:1702:06:00-
918Merhaut Michal
Sedlářová Lenka
AH+ESP08:14:5701:40:5303:09:0502:55:2802:10:25-
1014Pícl Aleš
Burian Jan st.
AH 1008:29:1101:55:0703:17:5603:01:2102:09:54-
1119Sluka Jaroslav
Sluková Jindra
AH 1008:54:3102:20:2703:50:2602:57:2202:06:44-
1220Levíček Martin
Ševelová Marie
AH 1008:55:4102:21:3703:34:5603:10:0402:10:40-
1317Zetek Venca
Bielik Jan
AH 1009:08:5902:34:5503:24:1103:26:3502:18:12-
143Holá Jana
Kolátor Vít
AH+SH09:52:2003:18:1603:58:5003:23:0002:30:31-
155Sygula Wojtek
Cipro Šimon
AH + EH10:08:1703:34:1304:00:1603:36:0102:32:00-
1621Levíčková Helena ing.
Lorenz Tomáš
AH 1010:45:2304:11:1904:29:1503:32:0802:44:00-
172Gurega Petr
Petruželka Milan
SH11:07:1804:33:1404:06:0704:03:5202:57:20-
1813Burda Richard
Kubelka Jiří
AH+SH11:28:5104:54:4704:27:2603:56:4303:04:42-
191Kmochová Vanda
Hakl Daniel
ČHP14:22:4207:48:3805:53:1604:44:4603:44:40-
2012Němec Vojtěch
Hofreiter Roman
SA17:43:5811:09:5406:42:3506:18:4204:42:41-
-7Novotná Radka
Kdýr Marian
AH+SHDNF-01:44:2403:26:1202:44:52-
-25Sochor Jiří
Nenadál Zdeněk
-DNF--03:40:5402:41:03-
 

20. ročník 18.02.2010 - 21.02.2010 (Letiště Vrchlabí - srub Na Brodu - letiště Vrchlabí)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.19Vondrák Jiří
Chaloupský David
AH 1007:50:42-00:23:4202:25:1502:41:3702:20:08
2.6Jerie David
Roleček Jiří
EH07:54:4900:04:0700:27:5802:25:0102:52:0202:09:48
3.4Mikolášek Miloslav
Ženíšek Michal
AH 1008:22:5100:32:0900:31:0102:35:3002:55:2002:21:00
415Bílý Martin
Dušková Zdena
AH 1008:52:3501:01:5300:26:0302:48:4903:11:3102:26:12
57Kobr Martin
Šíla Patrik
AH+ESP09:20:4301:30:0100:31:2802:53:2803:17:2102:38:26
616Tyroler Ctirad
Pekárková Vendulka
AH 1009:39:0101:48:1900:26:1203:10:2603:21:4302:40:40
73Elster Petr ml.
Marečková Eva
AH 1009:57:1802:06:3600:36:4003:06:3303:28:0602:45:59
81Němec Michal
Němcová-Drozdová Anna
AH 1010:32:0002:41:1800:27:3303:24:4203:44:4402:55:01
912Sluka Jaroslav
Čepková Tereza
AH+ESP10:48:3602:57:5400:29:1403:24:3903:48:0703:06:36
1011Levíček Martin
Ševelová Marie
AH+ESP10:51:1703:00:3501:14:1703:15:5403:32:3302:48:33
118Vrtěl Martin
Cetkovský Standa
AH 1011:03:2503:12:4300:35:0003:40:2003:51:1402:56:51
1210Zetek Venca
Bieliková Romana
AH 1011:07:5403:17:1200:28:4503:42:5603:53:4403:02:29
1317Levíčková Helena ing.
Lorenz Tomáš
AH+ESP11:27:2803:36:4601:14:1703:38:1403:46:2502:48:32
142Kužela Miroslav
Kolátor Vít
AH 1012:00:1104:09:2900:54:3203:48:0904:11:4903:05:41
159Gurega Petr
Petruželka Milan
SH13:19:0405:28:2200:38:1704:10:5704:40:1703:49:33
1613Tkadlec Vladimír
Trochta Jan
AH+ESP13:58:1106:07:2901:14:1704:23:1904:46:3503:34:00
1718Burda Richard
Kubelka Jiří
SH14:08:5106:18:0900:37:2404:38:1504:56:2303:56:49
185Hanuš Jaromír
Nejmanová Martina
AH15:00:1507:09:3300:41:0804:53:1205:18:0404:07:51
1920Janko Ota
Hofreiter Roman
SA19:26:1011:35:2800:49:2506:25:2206:57:4405:13:39
-14Havrda Radek
Suchý Jiří
AH+ESPDNF-00:28:4702:29:27--
 

19. ročník 26.02.2009 - 01.03.2009 (Dolní Dvůr/Rudolfov)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.8Havrda Radek
Suchý Jiří
EH09:19:17-01:05:5902:50:5502:55:4802:26:35
2.7Jerie David
Roleček Jiří
EH09:46:4400:27:2701:07:3303:04:2603:06:3702:28:08
3.9Elster Petr ml.
Pechek Miroslav
-10:25:0001:05:4301:19:4703:14:0003:14:5202:36:21
43Tyroler Ctirad
Pekárková Vendulka
-10:29:0901:09:5201:20:0603:28:5503:03:4302:36:25
52Bílý Martin
Kolátor Vít
-11:24:5802:05:4101:20:5803:55:2203:17:4602:50:52
610Merhaut Michal
Toncar Petr
-11:40:3702:21:2001:28:5403:37:0303:34:3403:00:06
76Sluka Jaroslav
Sluka Jaroslav ml.
-11:43:1402:23:5701:31:5903:49:2403:24:3202:57:19
811Levíček Martin
Ševelová Marie
-13:05:1703:46:0001:48:3104:36:5303:35:2403:04:29
912Levíčková Helena ing.
Tkadlec Vladimír
-13:50:4904:31:3201:22:3005:23:2903:48:5103:15:59
105Gurega Petr
Dušková Zdena
-15:45:0806:25:5102:02:0104:44:3504:30:2404:28:08
111Holá Jana
Bielik Jan
-15:58:0706:38:5002:07:0004:48:3504:19:0204:43:30
-4Zelenka Jindra
Janovský Pavel
-DNF-01:20:4804:28:2004:01:04-
 

18. ročník 03.03.2007 - 05.03.2007 (Dolní Dvůr/Rudolfov)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.1Havrda Radek
Suchý Jiří
EH06:22:54-01:31:1600:54:3701:39:1002:17:51
2.2Vondrák Jiří
Sluková Jindra
-06:43:5700:21:0301:34:4100:54:1601:51:3402:23:26
3.4Mikolášek Miloslav
Ženíšek Michal
-07:33:2101:10:2701:49:4001:02:2401:53:4602:47:31
46Levíček Martin
Dušková Zdena
-07:59:1901:36:2501:53:3601:09:0502:01:4602:54:52
55Sluka Jaroslav
Procházka Víťa
-08:05:3001:42:3602:01:1201:09:4302:01:3602:52:59
69Potoček Juraj
Uher Ján
-08:39:5002:16:5602:02:4601:15:2302:17:4303:03:58
78Čepek Jan
Čepková Tereza
-08:44:0202:21:0802:07:3401:12:2802:22:1303:01:47
87Levíčková Helena ing.
Petruželka Milan
-10:27:4404:04:5002:25:1201:32:4802:43:3503:46:09
93Holá Jana
Janovský Pavel
-11:24:5905:02:0502:57:1301:40:2102:56:2003:51:05
 

17. ročník 16.02.2006 - 19.02.2006 (Rudník - Bolkov)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.1Havrda Radek
Suchý Jiří
EH12:06:12-00:51:3003:59:0303:37:5203:37:47
2.3Vondrák Jiří
Sluka Jaroslav
EH12:36:3700:30:2500:51:1004:11:5003:44:4203:48:47
3.2Mikolášek Miloslav
Ženíšek Michal
-12:57:3100:51:1900:55:0504:14:0704:01:0803:47:11
44Jerie David
Diblík Zbyněk
-13:14:1501:08:0300:53:5704:23:0304:05:5203:51:23
55Levíčková Helena ing.
Elster Petr ml.
-13:50:0601:43:5400:56:4004:29:2904:11:1304:12:44
66Čepek Jan
Ságner Luboš
-14:57:1202:51:0001:03:2804:46:2804:33:2604:33:50
77Sochor Jiří
Pícl Aleš
SH18:12:2606:06:1401:12:3906:13:1105:11:4205:34:54
88Hanuš Jaromír
Čepková Tereza
AH+SH18:55:4806:49:3601:11:0505:46:2705:56:5006:01:26
99Ovečka Tomáš
Krutil Jiří
AM+SH24:34:1612:28:0401:43:2107:26:0007:46:0007:38:55
-11Burda Richard
Janko Ota
SHDNF-01:38:25---
 

16. ročník 24.02.2005 - 27.02.2005 (Vrchlabí - letiště)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.1Vondrák Jiří
Sluka Jaroslav
-10:07:56-00:22:1603:09:0504:16:2302:20:12
2.12Havrda Radek
Suchý Jiří
EH10:28:2900:20:3300:26:5203:12:3104:33:2802:15:38
3.8Mikolášek Miloslav
Seidl Luboš
AH11:08:0901:00:1300:24:2503:22:5904:55:4602:24:59
411Pfeifer Pavel
Procházka Víťa
EH11:20:1901:12:2300:23:0703:26:4805:01:0902:29:15
54Hanuš Jaromír
Merhaut Michal
-12:29:3002:21:3400:22:1503:58:5405:23:2802:44:53
66Čepek Jan
Čepková Tereza
SH12:32:2602:24:3000:28:1203:48:3705:28:3202:47:05
75Jerie David
Diblík Zbyněk
AH12:47:4402:39:4800:25:4204:20:3105:19:2702:42:04
813Němec Michal
Pícl Aleš
-12:47:4702:39:5100:27:5904:09:4005:16:4202:53:26
910Potoček Juraj
Škriečka J.
SH15:05:0104:57:0500:32:0504:52:4806:21:0803:19:00
103Gentsch Lutz
Kožíšková H.
SH16:16:0306:08:0700:31:3705:00:2006:57:5203:46:14
112Jiránek Jaroslav
Jiránek Jaroslav ml.
AM16:24:5306:16:5700:39:2804:58:2106:54:4803:52:16
129Zimová Veronika
Radina Tomáš
SH17:44:2307:36:2700:36:4105:15:0707:36:5704:15:38
137Hůlka Víťa
Roleček Jiří
SH19:08:3909:00:4300:38:3105:24:4108:14:0904:51:18
-14Levíček Martin
Levíčková Helena ing.
-DNF-00:37:00---
 

15. ročník 19.02.2004 - 22.02.2004 (Vrchlabí - letiště)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.21Vondrák Jiří
Sluková Jindra
-09:31:49-00:14:1903:19:0203:56:5902:01:29
2.12Filo Daňo
Meier J.
AH10:10:2000:38:3100:14:1303:35:2404:12:1902:08:24
3.18Havrda Radek
Puschmannová Šárka
EH10:43:2001:11:3100:16:0503:43:0304:32:2102:11:51
420Mikolášek Miloslav
Seidl Luboš
-11:00:4801:28:5900:15:2903:44:5604:48:2302:12:00
517Teichman Jan
Šretr Ruda ml.
PB11:23:5001:52:0100:16:5603:59:3304:42:3802:24:43
68Čapek Jan
Lang Hynek
AH12:31:1102:59:2200:17:0004:30:1705:15:4002:28:14
716Hanuš Michal
Merhaut Michal
-12:49:0103:17:1200:18:5704:39:3405:21:1802:29:12
86Jerie David
Suchý Jiří
AH12:56:3903:24:5000:18:1004:48:0205:14:4002:35:47
93Čepek Jan
Radina Tomáš
SH13:00:3703:28:4800:19:2704:39:5205:19:1602:42:02
1019Potoček Juraj
Uher Ján
SH13:18:3503:46:4600:19:0204:52:3705:17:3802:49:18
1113Levíček Martin
Levíčková Helena ing.
AH13:42:3804:10:4900:15:2904:40:5005:42:0903:04:10
1215Němec Michal
Špaček Radim
-14:52:4005:20:5100:21:1005:23:1406:09:5702:58:19
135Henychová Jana
Smejkalová Kateřina
SH15:04:5405:33:0500:18:2105:43:0606:11:1702:52:10
142Němec Václav
Gabla M.
SH16:02:4006:30:5100:26:3706:01:0506:29:3003:05:28
1522Jiránek Jaroslav
Vavříčková Jana
AM16:55:3407:23:4500:28:3206:04:4206:43:5603:38:24
169Zimová Veronika
Zima Jan
SH17:01:1107:29:2200:21:1206:52:4506:47:3002:59:44
174Frühauf Uwe
Dvořák M.
GP19:10:0309:38:1400:21:1106:52:5008:00:5603:55:06
1811Hůlka Víťa
Pícl Aleš
SH20:47:3711:15:4800:27:4207:29:1908:35:0004:15:36
-1Ovečka Tomáš
Tomiška Petr
AM+SHDNF-00:27:5207:19:59--
-7Hauser K. E.
Heres F.
-DNF-00:23:0306:36:16--
-10Burda Richard
Janko Ota
SH+SADNF-----
-14Sochor Jiří
Diblík Zbyněk
SH+ČHPDNF-00:17:5205:43:52--
-23Voráček Karel
Lenfeld Jaroslav
SH+ČHPDNF-00:30:3407:09:41--
 

14. ročník 01.01.2003 - 01.01.2003 (Vrchlabí - letiště)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.16Vondrák Jiří
Sluka Jaroslav
AH09:18:55-00:18:3603:37:5302:14:4203:07:44
2.3Vavrůš Juraj
Benda Martin
AH09:37:3800:18:4300:16:2304:02:0802:19:3102:59:36
3.15Gonda Pavol
Gonda Miloš
AH10:17:3500:58:4000:23:0804:04:3602:32:3903:17:12
46Mikolášek Miloslav
Seidl Luboš
AH11:02:4501:43:5000:22:5504:13:4102:47:4203:38:27
55Havrda Radek
Puschmannová Šárka
AH+SH11:13:4901:54:5400:18:5904:37:5802:46:3303:30:19
67Teichman Jan
Lang Hynek
PB+AH11:16:2801:57:3300:22:2404:24:3102:50:0403:39:29
714Jerie David
Diblík Zbyněk
AH11:19:1302:00:1800:21:2404:34:1702:46:4803:36:44
817Hanuš Michal
Merhaut Michal
AH+SH+ES11:28:3002:09:3500:26:2504:19:1502:53:4403:49:06
919Čapek Jan
Macek Jakub
AH11:41:3102:22:3600:22:0604:36:5702:51:4503:50:43
1021Levíček Martin
Levíčková Helena ing.
AH12:22:4303:03:4800:24:2804:50:0803:04:3504:03:32
1112Rašín Ivo
Procházka Víťa
AH12:46:5303:27:5800:23:0504:54:0103:06:0504:23:06
1218Job Milan
Jaroš Pavel
SH+PB+GP12:55:4003:36:4500:25:3105:14:3903:07:3504:07:55
1311Sochor Jiří
Nenadál Zdeněk
SH13:44:3404:25:3900:24:2605:08:4103:27:5404:43:57
148Zimová Veronika
Zima Jan
AH+SH14:29:1905:10:2400:27:3806:02:3903:33:3704:25:25
1520Jiránek Jaroslav
Šplouchal Pavel
AM+SH15:10:1905:51:2400:41:1905:45:3603:51:4404:51:40
1610Němec Michal
Špaček Radim
SH+AM+AH15:33:1006:14:1500:26:2005:58:2403:58:2005:10:06
171Fryčová Dana
Raufer Václav
SH15:39:4306:20:4800:21:0406:17:4504:06:3604:54:18
189Melničák Luboš
Masař Dalibor
SH16:40:2707:21:3200:30:2706:33:4504:13:5305:22:11
194Tomiška Petr
Tomišková Lea
SH+NO16:56:0107:37:0600:23:3307:36:4803:52:0005:03:40
202Hůlka Víťa
Pícl Aleš
SH+ČHP18:28:3709:09:4200:24:4107:03:1304:49:0106:11:42
-13Šretr Rudolf st.
Šretr Ruda ml.
PBDNF-00:28:3906:01:2304:11:38-
 

13. ročník 14.02.2002 - 17.02.2002 ()

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.17Bulva Jaroslav
Klikarová Soňa
AH09:17:27-03:21:1603:35:1302:20:58-
2.14Vondrák Jiří
Sluka Jaroslav
AH+SH10:18:5101:01:2403:44:5504:03:2602:30:30-
3.8Górowski Andrzej
Radliński Jakub
AH+SH11:06:0001:48:3304:11:5404:19:3002:34:36-
411Teichman Jan
Lang Hynek
PB11:47:4702:30:2004:23:1504:44:4202:39:50-
55Mikolášek Miloslav
Seidl Luboš
AH11:50:3702:33:1004:28:1204:44:3902:37:46-
615Jerie David
Steklý V.
AH12:24:2003:06:5305:02:3704:33:4202:48:01-
713Hanuš Michal
Merhaut Michal
AH+SH13:03:4603:46:1904:56:1505:04:5503:02:36-
818Job Milan
Jaroš Pavel
SH+ČHP13:21:5404:04:2704:58:1105:21:4903:01:54-
91Šretr Rudolf st.
Škoda Stanislav
PB13:25:3004:08:0305:12:0505:06:2403:07:01-
1010Sochor Jiří
Nenadál Zdeněk
SH+ČHP13:35:4504:18:1805:16:3005:06:5503:12:20-
1119Jiránek Jaroslav
Šplouchal Pavel
AM+SH14:04:4204:47:1505:33:3105:12:1403:18:57-
127Kmochová Vanda
Suchý Jiří
ČHP14:15:0204:57:3505:56:4505:16:4703:01:30-
133Mareš Ivo
Kožíšek Ivan
SH+ČHP14:29:0305:11:3605:28:5705:44:2803:15:38-
-2Zima Jiří
Ohředník Robert
AH+SHDNF-06:21:08---
-4Kučera Pavel
Červinka Jiří
AH+SH+AMDNF-----
-6Pechek Miroslav
Elster Petr st.
ČHP+AH+SHDNF-----
-9Fryčová Dana
Raufer Václav
SH+NODNF-----
-16Neuman J.
Tomiška Petr
AH+SH+NODNF-05:47:2804:35:08--
 

12. ročník 15.02.2001 - 18.02.2001 ()

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.22Filo Daňo
Obročníková Tereza
-03:49:42-01:14:4901:28:2701:06:26-
2.19Vondrák Jiří
Sluka Jaroslav
-03:57:3000:07:4801:22:3101:30:4701:04:12-
3.12Kobr Martin
Pechek Miroslav
AH04:15:5100:26:0901:30:0001:39:3901:06:12-
428Jankech Jožka
Feistaver J.
SH+ČHP04:21:3400:31:5201:32:1701:36:4701:12:30-
53Mazánek Pavel
Procházka Víťa
AH04:22:2400:32:4201:35:3601:37:4901:08:59-
61Miklovič A.
Potoček Juraj
SH+ČHP04:30:1800:40:3601:39:2201:41:1301:09:43-
713Teichman Jan
Lang Hynek
PB+AH04:42:0400:52:2201:39:2101:48:2901:14:14-
820Job Milan
Jaroš Pavel
GP04:45:1500:55:3301:44:3501:48:4101:11:59-
96Tomiška Petr
Neuman J.
-04:52:3701:02:5501:45:5001:49:4401:17:03-
1025Jerie David
Steklý V.
-04:54:1501:04:3301:42:0301:55:0301:17:09-
118Hanuš Jaromír
Merhaut Michal
-05:03:0201:13:2001:47:1001:51:5401:23:58-
1217Zima Jiří
Zima Jan
SH+ČHP05:03:1201:13:3001:51:2101:54:0501:17:46-
1315Šretr Rudolf st.
Šretr Ruda ml.
PB05:03:5301:14:1101:50:4501:54:0501:17:46-
145Kleinwächter Radko
Čapek Jan
AH05:11:2401:21:4201:53:2201:58:5701:19:05-
1511Kmochová Vanda
Hanzlík Petr
ČHP05:30:4701:41:0502:03:3902:03:5201:23:16-
1627Voráček Karel
Lenfeld Jaroslav
-05:31:2101:41:3901:51:4102:15:0601:24:34-
1716Sochor Jiří
Diblík Zbyněk
AM+SH05:34:5601:45:1401:49:2002:21:0601:24:30-
1814Němec Václav
Raufer Václav
SH05:42:5701:53:1502:09:0002:06:3201:27:25-
1924Levíček Martin
Levíčková Helena ing.
AH05:44:5701:55:1501:53:3302:23:3701:27:47-
207Jiránek Jaroslav
Kostelecký V.
-05:50:1402:00:3202:05:1602:11:2501:33:33-
2223Řepík Bohouš
Hrdý J.
-06:01:0702:11:2502:10:5602:15:3501:34:36-
232Ovečka Tomáš
Šafaříková Lenka
-06:09:3002:19:4802:12:4802:14:4601:41:56-
249Mareš Ivo
Kožíšek Ivan
-06:21:5402:32:1202:21:5902:23:0201:36:53-
2521Fryčová Dana
Vrátná Gabriela
-06:30:4502:41:0302:16:3702:32:0601:42:02-
264Němec Michal
Němcová-Drozdová Anna
-06:41:1502:51:3302:30:1502:28:2401:42:36-
2710Hůlka Víťa
Chudomel M.
-07:21:2703:31:4502:39:2002:45:0401:57:03-
2818Novotný Roman
Stuchlík L.
-07:32:1503:42:3302:11:3803:39:0001:41:37-
 

11. ročník 17.02.2000 - 20.02.2000 (Vrchlabí - letiště)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.1Filo Daňo
Šramek Luboslav
AH08:41:13-03:49:4202:14:5502:36:36-
2.4Matulík Jiří
Sluka Jaroslav
AH09:16:4400:35:3104:05:0902:16:0002:55:35-
3.9Teichman Jan
Lang Hynek
PB09:38:2300:57:1004:06:3102:28:1303:03:39-
42Mikolášek Miloslav
Pechek Miroslav
AH09:43:3701:02:2404:29:0602:10:2403:04:07-
57Bulva Jaroslav
Obročníková Tereza
EH09:51:2701:10:1404:20:4002:23:1703:07:30-
65Kobr Martin
Hanzlík Petr ml.
AH09:57:0601:15:5304:26:5702:24:5603:05:13-
78Rašín Ivo
Procházka Víťa
AH10:00:3101:19:1804:23:5902:24:1803:12:14-
810Job Milan
Jaroš Pavel
GP10:10:3301:29:2004:24:4802:34:4703:10:58-
93Mazánek Pavel
Kůrka Václav
AH10:12:3901:31:2604:22:0002:24:1003:26:29-
106Chlum Jan
Horáková Renata
AH10:44:0202:02:4904:58:4402:24:1003:13:36-
1115Plšek Jiří
Merhaut Michal
-11:05:5102:24:3804:51:2102:42:3603:31:54-
1213Němec Václav
Šanovec Vít
SH11:29:1102:47:5804:59:2502:55:2903:34:17-
1320Platzek Jan
Vlček Petr
AH11:29:1202:47:5905:36:3502:23:0903:29:28-
1414Kmochová Vanda
Hanzlík Petr
ČHP11:33:3402:52:2105:20:1702:43:1603:30:01-
1517Sochor Jiří
Čapek Jan
SH+HM+AH11:45:0103:03:4805:26:1802:42:4203:36:01-
1611Mareš Ivo
Kožíšek Ivan
SH+ČHP11:49:0003:07:4705:08:3302:42:4003:57:47-
1716Ovečka Tomáš
Šafaříková Lenka
AM11:52:3403:11:2105:06:0802:54:4403:51:42-
1812Šretr Rudolf st.
Šretr Ruda ml.
PB12:21:1603:40:0305:29:5202:56:2103:55:03-
1918Fryčová Dana
Raufer Václav
SH+ČHP12:46:2904:05:1605:36:3102:59:3204:10:26-
2019Špaček Radim
Skála Jan
SH+ČHP15:50:3707:09:2406:41:4404:04:0305:04:50-
 

10. ročník 19.02.1999 - 22.02.1999 (Vrchlabí - letiště)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.13Chlum Jan
Horáková Renata
AH06:50:38-00:26:0702:19:2702:17:5801:47:06
2.7Kobr Ivan
Kůrka Václav
AH07:03:1400:12:3600:23:1602:19:3202:30:3401:49:52
3.9Rašín Ivo
Procházka Víťa
AH07:13:2300:22:4500:24:5602:30:1202:27:3801:50:37
414Matulík Jiří
Bulva Jaroslav
AH07:28:5000:38:1200:43:1602:25:0002:28:2301:52:11
54Kmochová Vanda
Hanzlík Petr
ČHP07:59:5701:09:1900:25:4502:50:0402:37:1402:06:54
63Tomiška Petr
Pražák Tomáš
SH08:38:5101:48:1300:31:1103:08:4702:46:4002:12:13
710Voráček Karel
Lenfeld Jaroslav
SH08:47:3101:56:5300:29:2903:04:2703:01:2802:12:07
81Mareš Ivo
Kožíšek Ivan
SH08:52:2202:01:4400:28:2303:07:1103:00:3202:16:16
96Souček Josef
Souček Jan
AH09:00:2402:09:4600:29:0903:05:5203:02:4402:22:39
108Jerie David
Hrdý J.
AH09:12:0102:21:2300:35:1003:14:5402:56:5302:25:04
1111Plšek Jiří
Lang Hynek
SH+ČHP09:27:3002:36:5200:27:5203:09:4703:13:2803:36:23
122Fryčová Dana
Vrátná Gabriela
SH09:38:3302:47:5500:28:5003:19:3703:09:4002:40:26
135Ovečka Tomáš
Neuman J.
SH+AM09:47:5702:57:1900:37:0403:22:1703:09:4002:38:56
1412Motejlek Miroslav
Suchý Jiří
ČHP10:58:5904:08:2100:38:5303:48:3303:25:5303:05:40
 

9. ročník 06.03.1997 - 08.03.1997 (Strážné - Kolínská bouda - Strážné)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.-Chlum Jan
Bulva Jaroslav
AH04:40:03-01:37:0501:48:1501:14:33-
2.-Kobr Ivan
Pechek V.
AH04:44:56-01:35:2101:53:2301:16:12-
3.-Matulík Jiří
Nekvinda A.
AH05:10:35-01:45:1602:03:1401:22:05-
4-Vondrák Jiří
Ovečka Tomáš
-05:23:26-01:58:0902:01:5201:23:25-
5-Rašín Ivo
Procházka Víťa
AH05:24:33-01:59:1502:02:3201:22:46-
6-Jerie David
Stejner R.
SH+ČHP05:53:53-01:53:1802:06:1401:54:21-
7-Němec Václav
Lenfeld Jaroslav
SH+ČHP06:03:59-02:18:2302:16:3301:29:03-
8-Porubský Pavel
Horáková Renata
SH+ČHP06:14:08-02:12:0802:18:2001:43:40-
9-Kolberger A.
Diblík Zbyněk
-06:23:51-02:12:5302:25:2201:45:36-
10-Řepík Bohouš
Sadílek František
SH+ČHP06:34:14-02:16:5002:35:3601:41:48-
11-Mikáska Josef
Bělohlavová V.
SH+ČHP06:55:41-02:28:1102:37:0101:50:29-
12-Hanuš Jaromír
Lang Hynek
-07:02:46-02:18:2502:52:2501:51:56-
13-Lebloch J.
Obuchová L.
-07:26:06-02:28:1503:03:4101:54:10-
 

8. ročník 09.02.1995 - 11.02.1995 (Žacléř - Kolínská bouda - Žacléř)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.-Kobr Ivan
Kůrka Václav
AH06:35:28-02:38:0001:53:0002:03:50-
2.-Kitner
Diblík Zbyněk
SH+NO06:55:0600:19:3802:48:2802:05:1202:01:25-
3.-Voráček Karel
Šanoufl V.
SH+ČHP07:09:2600:33:5802:55:5602:05:4502:07:45-
4-Kubica
Bohatý T.
SH+AM07:52:5701:17:2903:07:5502:22:3302:22:29-
5-Řepík Bohouš
Nováková P.
SH08:04:2201:28:5403:27:1502:20:4702:19:20-
6-Hanuš Jaromír
Vondrák Jiří
ČHP+AH+SH08:26:2101:50:5303:21:1802:39:5502:25:08-
7-Mikáska Josef
Hrdý J.
SH08:47:2502:21:5703:26:1202:51:0502:30:08-
8-Obuchová L.
Lebloch J.
SH09:33:2602:57:5804:09:2002:44:3602:39:30-
9-Job Milan
Jaroš Pavel
AH+SH09:41:2303:06:5504:45:0802:25:5502:30:20-
10-Kvapil J.
Schejbalová B.
SH10:06:3203:31:0404:15:3003:02:0402:48:58-
11-Rašín Ivo
Procházka Víťa
AH+BO10:07:3403:32:0604:51:2502:24:3002:51:39-
12-Červená
Kyncl M.
ČHP11:09:0304:33:3504:49:0003:11:1803:08:45-
 

7. ročník 16.02.1994 - 18.02.1994 (Žacléř - Kolínská bouda - Žacléř)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.-Chlum Jan
Kůrka Václav
AH07:16:30-02:41:3202:00:2602:34:32-
2.-Matulík Jiří
Nekvinda A.
AH+SH07:44:4800:28:1802:54:4402:14:3702:35:30-
3.-Řepík Bohouš
Sadílek František
SH+ČHP08:32:3701:16:0703:12:3502:23:5002:56:12-
4-Setunský
Steklý V.
SH+ČHP08:57:3301:41:0303:30:5802:23:0503:03:30-
5-Kitner
Dragounová
SH+ČHP09:02:2501:46:5503:37:3702:30:0702:54:41-
6-Voráček Karel
Hokr
SH+ČHP10:24:2003:08:5003:32:5402:24:2804:26:58-
7-Orlík
Diblík Zbyněk
SH+ČHP10:45:5703:29:2703:51:1402:57:4703:34:41-
8-Červená
Kyncl M.
ČHP10:45:5703:29:2704:06:4103:04:3503:34:41-
9-Rašín Ivo
Loučka R..
ČHP11:01:0303:45:0304:05:0003:11:5803:44:05-
--Kubica
Velička
SH+ČHPDNF-04:15:4303:07:17--
 

6. ročník 21.02.1992 - 23.02.1992 (Vrchlabí - Strážné - Kolínská bouda - Vrchlabí)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.-Gut Thomas
Kůrka Václav
AHDNF-----
2.-Chlum Jan
Elmichel J.
AH+ČHPDNF-----
3.-Velvarský R.
Ostěník
SH+ČHPDNF-----
4-Matulíková Kateřina
Nekvinda S.
SH+ČHPDNF-----
5-Rašín Ivo
Schejbal
ČHPDNF-----
6-Řepík Bohouš
Sadílek František
SH+ČHPDNF-----
7-Wrabel M.
Haagl B.
SH+ČHPDNF-----
8-Kerhof M.
Werspek P.
SH+ČHPDNF-----
9-Strakoš J.
Blažek J.
ČHP+SČDNF-----
10-Mifar J.
Čičerin R.
AM+SČDNF-----
11-Neukirchen M.
Leitz D.
SADNF-----
 

5. ročník 08.03.1991 - 10.03.1991 (Strážné - Tetřeví boudy - Strážné - Bufet)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.-Gut Thomas
Kobr Ivan
AH09:43:33-04:47:2003:45:1501:10:58-
2.-Filo Daňo
Lilge S.
-11:59:5202:16:1906:08:5804:19:1801:31:36-
3.-Kubr V.
Steklý V.
-12:33:3102:50:5806:31:1504:29:1601:33:00-
4-Loučka R..
Rašín Ivo
-12:39:4602:56:1306:06:4505:03:3301:29:28-
5-Matulíková Kateřina
Nekvinda S.
-12:41:2402:58:5106:16:1504:58:0201:27:07-
6-Konečný I.
Jiráska J.
-12:49:3503:06:0206:49:3504:58:0201:28:40-
--Strakoš J.
Melíšek J.
-DNF-----
--Řepík Bohouš
Bohaček A.
-DNF-----
--Kleinwächter Radko
Havrániková D.
-DNF-----
 

4. ročník 03.03.1989 - 05.03.1989 ()

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.-Chlum Jan
Elmichel J.
ČHP05:19:35-----
2.-Kobr Ivan
Kůrka Václav
ČHP05:33:5400:14:19----
3.-Hepnar
Kaněra
ČHP05:44:5000:25:15----
4-Klír J.
Loučka R..
ČHP06:02:4200:43:07----
5-Elster Petr st.
Koten
ČHP06:05:1700:46:42----
6-Hanzlík Petr
Heidenreich P.
ČHP06:07:2000:48:45----
7-Lang Hynek
Bičík P.
ČHP06:46:4901:27:14----
8-Komín
Ochozka
SH+ČHP07:36:5902:17:24----
9-Seifert
Hais
ČHP07:50:0802:31:33----
10-Souček Josef
Kleinwächter Radko
08:14:0502:57:30----
11-Holeček
Redhons
ČHP09:50:5104:31:16----
12-Kubr V.
Kožíšek
ČHP12:58:0407:39:29----
 

3. ročník 11.03.1988 - 13.03.1988 (Vrchlabí - Vosecká bouda - Luční bouda - Vrchlabí)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.-Elster Petr st.
Elster J.
ČHP04:41:00-02:54:00-01:47:00-
2.-Chlum Jan
Elmichel J.
ČHP04:43:0000:02:0003:05:00-01:39:00-
3.-Hanzlík Petr
Heidenreich P.
ČHP04:55:0000:14:0000:03:08-01:47:00-
3.-Krejčí Jiří
Řípa M.
AM04:55:0000:14:0000:03:12-01:43:00-
5-Loučka R..
Klír J.
ČHP05:12:0000:31:0000:03:23-01:49:00-
6-Konečný I.
Vystrčil J.
-06:30:0001:49:0004:27:00-02:03:00-
7-Lang Hynek
Bičík P.
ČHP06:46:0002:05:0004:38:00-02:08:00-
 

2. ročník 13.03.1987 - 15.03.1987 (Vrchlabí - Vosecká bouda - Luční bouda - Vrchlabí)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.-Elster Petr st.
Pechek V.
ČHP05:44:00-02:12:0002:05:0001:27:00-
2.-Hanzlík Petr
Kůrka Václav
ČHP05:51:0000:07:0002:26:0002:05:0001:20:00-
3.-Kobr Ivan
Kobr Petr
ČHP06:06:0000:22:0002:47:0001:59:0001:20:00-
4-Chlum Jan
Kyncl M.
ČHP06:38:0000:54:0002:43:0002:28:0001:27:00-
5-Loučka R..
Klír J.
ČHP07:40:0001:56:0003:06:0002:46:0001:48:00-
6-Lang Hynek
Bičík P.
ČHP07:56:0002:12:0003:01:0003:11:0001:44:00-
7-Dolejš F.
Velvarský R.
SH+ČHP08:02:0002:18:0003:48:0002:54:0001:20:00-
8-Filo Daňo
Krotkovský R.
ČV09:05:0003:21:0003:59:0003:11:0001:55:00-
9-Síbrt Ivan
Zborník V.
AM+SH10:45:0005:01:0004:16:0004:22:0002:07:00-
10-Hladůvková
Richter
ČHP12:35:0005:51:0005:12:0005:20:0002:03:00-
--Krejčí Jiří
Řípa M.
AMDNF-----
 

1. ročník 14.03.1986 - 16.03.1986 (Vrchlabí - Vosecká bouda - Luční bouda - Vrchlabí)

poř.st. č.musher
lyžař
psicelk.časodstup1.etapa2.etapa3.etapa4.etapa
1.-Elster Petr st.
Elster J.
ČHP08:07:00-05:27:0001:44:0000:56:00-
2.-Kobr Ivan
Hanzlík Petr
ČHP08:15:0000:00:0805:32:0001:47:0000:56:00-
3.-Chlum Jan
Kyncl M.
ČHP10:40:0000:02:3307:15:0002:19:0001:06:00-
4-Fisch V.
Řípa M.
AM10:46:0000:02:3907:04:0002:43:0000:59:00-
5-Klír J.
Loučka R..
ČHP11:24:0000:03:1707:47:0002:37:0001:00:00-
6-Kobr Petr
Sládek S.
ČHP12:25:0000:04:1807:32:0003:09:0001:44:00-
--Bříza J.
Vystrčil J.
ČHPDNF-----
--Souček Josef
Kleinwächter Radko
ČHPDNF-----
--Síbrt Ivan
Zborník V.
SH+AMDNF-----